Текущее время: 12 ноя 2024, 07:20




Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
 Вывоз музыкальных инструментов с территории Украины 
Автор Сообщение
Мастер
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 дек 2010, 09:15
Сообщений: 1493
Сообщение Вывоз музыкальных инструментов с территории Украины
Вот такая информация с официального сайта Министерства Культуры Украины. Ссылка на старые законы, но они действующие. Может кому то будет полезно.


" Вивезення культурних цінностей, в тому числі музичних інструментів, з території України регламентується Законом України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей», Порядком проведення державної експертизи культурних цінностей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2003 № 1343, Інструкцією про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України, затвердженою наказом Міністерства культури і мистецтв України від 22.04.2002 № 258, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 9 липня 2002 р. за № 571/6859, іншими нормативно-правовими актами.

Вивезення фабричних серійних музичних інструментів, виготовлених після 1950 року

Відповідно до пункту 8 додатку 1 до пункту 1.5. Інструкції про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України, затвердженої наказом Міністерства культури і мистецтв України від 22.04.2002 № 258, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 9 липня 2002 р. за № 571/6859, фабричні серійні музичні інструменти вітчизняного та зарубіжного виробництва, механічні та електромузичні інструменти фабричного виробництва, виготовлені після 1950 року, вивозяться з території України за наявності одного з документів:
- фабричного паспорту,
- торгової квитанції,
- чека,
- ярлика на інструменті.

Оформлення паспорту на фабричний серійний смичковий музичний інструмент і смичок не потрібне.
Водночас, у разі відсутності (втрати, викрадення тощо) вище перелічених документів на вказані інструменти (фабричного паспорту, торгової квитанції, чека або ярлика) їх переміщення потребуватиме проведення державної експертизи або оформлення паспорту (для смичкових музичних інструментів та смичків).

Вивезення музичних інструментів, виготовлених до 1950 року, та музичних інструментів виготовлених майстрами

Фабричні інструменти, виготовлені до 1950 року, та музичні інструменти, виготовлені майстрами, незалежно від часу створення, підлягають обов’язковій державній експертизі.
Відповідно до розділу ІХ Переліку державних установ, закладів культури, інших організацій, яким надається право проведення державної експертизи культурних цінностей, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31.03.2017 № 267, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 квітня 2017 р. за № 529/30397, право проведення державної експертизи музичних інструментів, в тому числі оформлення паспортів, надано:
1. Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації;
2. Державному підприємству «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка»;
3. Державному підприємству «Національний будинок органної та камерної музики України»;
4. Державному підприємству «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка»;
5. Закарпатському обласному краєзнавчому музею імені Тиводара Легоцького;
6. Комунальному вищому навчальному закладу «Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки» Дніпропетровської обласної ради;
7. Музею театрального, музичного та кіномистецтва України;
8. Обласній інспекції по охороні пам'яток історії та культури (м. Херсон);
9. Одеській національній музичній академії імені А. В. Нежданової;
10. Чернівецькому обласному центру з питань культурної спадщини.

У разі встановлення за результатами державної експертизи, що музичний інструмент має культурну цінність, для його вивезення (тимчасового вивезення) за межі України необхідно оформити свідоцтво на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей з території України (далі – Свідоцтво). Вивезення таких музичних інструментів без Свідоцтва забороняється.
Видачу Свідоцтва для фізичних осіб здійснюють уповноважені Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України:
– м. Київ – Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: бул. Шевченка, 3, (044) 279-56-47;
– м. Львів – Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, за адресою: вул. Смольського, 10, тел. (0322) 75-80-81;
– м. Одеса – Одеський літературний музей України (тимчасово), вул. Канатна, 83, тел. (0482) 33-52-13;
– м. Ужгород – Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького (тимчасово), за адресою: вул. Віннична, 20, тел. (03122) 3-45-42;
– м. Херсон – Херсонська обласна інспекція по охороні пам'яток історії та культури управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, за адресою: вул. Горького, 5, тел. (0552) 26-50-06;
– м. Чернівці – Чернівецький обласний центр з питань культурної спадщини управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, за адресою: вул. І. Франка, 16, тел. (0372) 57-85-26.

Видачу Свідоцтва для суб’єктів господарювання здійснює Міністерство культури України (м. Київ, вул. І. Франка, 19, відділ з питань переміщення культурних цінностей, тел. (044) 280-65-39).
Відповідно до статті 15 Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей» та пункту 2.1. Інструкції про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України, затвердженої наказом Міністерства культури і мистецтв України від 22 квітня 2002 р. № 258, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 9 липня 2002 р. за № 571/6859, до клопотання про право на вивезення культурних цінностей власником культурних цінностей чи уповноваженою ним особою додаються:
- документ, що посвічує заявника;
- документ, що підтверджує право власності заявника на культурні цінності;
- два примірники переліку культурних цінностей;
- два примірники кольорових фотографій кожної культурної цінності розміром 13 х 18 см;
- висновок державної експертизи.

Особливості тимчасового вивезення смичкових музичних інструментів та смичків

Для смичкових музичних інструментів і смичків підставою для тимчасового вивезення за межі України можуть бути паспорти, які оформлюються за результатами проведеної державної експертизи для спрощення процедури їх тимчасового вивезення.
Якщо у паспорті на смичковий музичний інструмент чи смичок у графі «Висновок» зазначається, що вони не мають культурної цінності, їх вивезення здійснюється без оформлення Свідоцтва.
Якщо у паспорті на смичковий музичний інструмент чи смичок у графі «Висновок» зазначається, що вони мають культурну цінність, для їх вивезення (тимчасового вивезення) необхідно оформити Свідоцтво. "


15 июн 2017, 08:39
Профиль Отправить личное сообщение
Ветеран форума
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 янв 2013, 20:09
Сообщений: 696
Сообщение Re: Вывоз музыкальных инструментов с территории Украины
Спасибо большое за информацию)


15 июн 2017, 11:01
Профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Ответить на тему   [ Сообщений: 2 ] 



Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
cron
2009-2024 © V.

Мобильная версия